Перемога на Чемпіонаті області зі спортивного туризму

На початку жовтня 2011 року в урочищі «Корабельна» на скелях річки Південний Буг, що в Миколаївській області, відбувся Чемпіонат області зі спортивного туризму. Змагання проводилися на двох дистанціях – особистої та командної туристської техніки.

В результаті запеклої боротьби І та ІІ загальнокомандне місце вибороли відповідно збірна команда нашого педуніверситету, складена зі студентів факультету фізвиховання та природничо-географічного, та команда природничо-географічного факультету-1. У складі команд виступали такі студенти – Коток Іван, Карєєв Євген (обидва - ФФВ), Шефер Віктор, Тірон Сергій, Кривошея Анна, Шпильова Ольга, Анпілов Дмитро, Черна Юлія, Мошна Ірина, Босецька Вікторія, Заріпов Дмитро, Кондратьєв Олександр, Кірілов Юрій, Тарануха Сергій, Нурматова Олександра, Сільченко Ігор, Лановенко Юрій (всі - ПГФ).

В особистому заліку чемпіонами Кіровоградської області стали: серед чоловіків – Шефер Віктор (ПГФ), друге місце посів – Карєєв Євген (ФФВ). Серед дівчат чемпіонкою Кіровоградської області стала Черна Юлія (ПГФ), третє місце посіла – Кривошея Анна (ПГФ).