В. Винниченко – патрон нашого університету!

До 90 річчя Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка 20 жовтня 2011 р. на природничо-географічному факультеті відбулася об’єднана кураторська година перших курсів, присвячена життю та творчості Володимира Кириловича Винниченка.

До студентів зі своєю промовою звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, професор, винниченкознавець – Сергій Павлович Михида. Зі своїх уст він доніс до першокурсників захоплюючі і цікаві факти із життя та творчості письменника світового рівня, політичного діяча та художника, патрона нашого університету – В.Винниченка.

Під час розповіді були активно використані мультимедійні матеріали, які містили архівні документи.

С.П. Михида звернув увагу на наявність єдиного в Україні та світі пам’ятника видатному письменнику і політичному діячу, наголошував на тому, що цей пам’ятник не просто скульптура, а повернення духу митця на Батьківщину, тому кожен повинен пишатися тим, що живе в місті де народився і працював взірець українського народу, який хотів собою возвеличити українське.

У кінці промови проректор побажав присутнім бути такими ж відчайдушними та амбітними, як був В.Винниченко у своєму житті та творчості. На цій нотці кураторська година закінчилася гучними оплесками. Студенти отримали чудові враження від почутого в аудиторії. Адже С.П. Михида вклав усю душу у свою розповідь і переніс всі емоційні тонкощі, що супроводжували видатного діяча все життя. У своїй розповіді проректор ніби проживає життя патрона нашого Університету щоразу переконуючись в амбітності, неповторності, унікальності легендарної особи.

Мірошниченко Юлія
Вовк Анастасія