ЗНАЙ НАШИХ !!!

3.05-6.05 відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Учнів-членів Малої академії наук України, перемогу в якому отримав слухач Кіровоградського територіального відділення МАН Джума Ахмад Ахмадович. Незважаючи на те, що в секції загальної біології (розділ біохімія), були представлені роботи лише учнів 10-11 класів, Ахмад був єдиним дев’ятикласником який зумів блискуче виступити, виборовши диплом ІІ ступеня.

Джума Ахмад виконував роботу з теми “Дослідження активності каталази в тканинах цибулі ріпчастої різних за рівнем стійкості до хвороб сортів” (науковий керівник Казначєєва М.С.). Дослідження проходили в лабораторії кафедри біології КДПУ ім. В. Винниченка протягом 2010-2011 н.р. За цей час Ахмадом проведений великий обсяг самостійної роботи, у ході якої він навчився працювати з літературою, ставити та вирішувати наукові проблеми, здійснювати лабораторний експеримент, аналізувати і узагальнювати результати досліджень.

Своєю перемогою Ахмад довів, що наполегливість, ретельність, самодисципліна та постійна потреба самовдосконалення є справжньою формулою успіху!

Висловлюємо велику подяку за допомогу та підтримку на всіх етапах підготовки роботи викладачу кафедри біології к.б.н., Аркушиній Г.Ф., та завідувачу кафедри біології, к.б.н., доценту Гулаю О.В.

Казначєєва М.С.