Як тебе не любити, факультете мій!

Щожовтневий тиждень факультету філології та журналістики завершився святковим концертом. Філологічні будні залишилися в аудиторіях, а в залі запанувала атмосфера студентської творчості та креативності. Важко сказати, чого не вміє філолог нашого університету. Кожного разу щось новеньке, свіженьке, зі щирістю та легкістю маємо за щастя бачити таланти факультету в усій красі.

Спочатку було слово: у світі – слово Боже, на святі – слово декана. Людмила Петрівна Кричун привітала студентство з успіхами в навчанні, громадському житті, спортивними здобутками, вручивши грамоти та подяки найбільш активним. Крім того, особлива увага випала 23-ій групі, що отримала відзнаку – найкраща академічна група факультету  за кількістю відмінників. Нам є ким гордитися – і це радує!

Де звучить найсолодше українська мова? Звісно, у народній пісні, особливо, коли виконує її Наталка Шевченко – наш філологічний соловейко. Її голос торкається глибин кожної душі: надчуттєво, лірично, сильно! Народними мотивами перейнялася й Наталія Оврас із піснею «Тече вода». Філологи – співаки виконували пісні англійською, російською, німецькою, французькою, італійською, сербською мовами, а цього року вперше у виконані Олександри Мішкевич почули грузинську пісню. Співочим талантом потішила Валерія Руссу – у цієї ніжної і водночас запальної дівчини позитивної енергії вистачає для всіх і кожного. Четвертий рік поспіль (!) гучними оплесками завершували свій виступ Катерина Аброскіна і Олександра Ільченко.

Поетична перлинка факультету філології та журналістики – Аліна Олексієнко –  декламувала вірш, що викликав живе захоплення: маленька історія для великих роздумів, коли голос відтворює кожну мить думки.

Марія Корнілова вкотре захоплювала цирковим номером – око іноді не встигало за  швидкістю її рухів. Багатогранні таланти!

Філологиня, що знає не лише мову книги, а й мову тіла,  –  Катерина Бобир. Танець східної філологічної красуні полонив, запалив,  як кажуть, схід – справа тонка.

Артистичні, харизматичні Даря Рогова та Валерія Куделя задали веселі, позитивні  ритми своїм джаз-фанком. Таки уміють дівчата завестися і завести глядачів.

Пісні, поезія, танці, але як без філологічних жартів? Команда КВК «Принцеси» (Дар’я Рогова, Валерія Куделя, Олександа Крикун, Ксенія Воробйова) змусила рвати боки і першокурсника, і професора. Гумор філологинь глядачі ковтали із захопленням. Наші принцеси всім принцесам принцеси  –  навмисна тавтологія і щира правда!

Фінальний номер подарував юний філологічний рок – гурт «РадіоМежі» (Сергій Цигульський, Артем Луценко, Ольга Клименко)  –  жива музика і пісні улюбленого «Океану Ельзи»  –   було драйвово, енергетично. Такого ми ще не чули, але обов’язково почуємо з радістю ще при найближчій нагоді.

Концерт не був би таким успішним, якби не наші  чудові ведучі – Олександа Крикун та Олексій Ніколенко, їм велика вдячність за настрій та загальну атмосферу справжнього філологічного свята. Філологи – це звучить гордо. Святкуймо разом – це наш день!

Ганна Дудник,
студентка 32-ї групи факультету філології та журналістики