Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук

Здобувач Ільєнков Олександр Олегович

Тема дисертації: «Адміністративно-правовий механізм реалізації функцій прокуратури»

На здобуття наукового ступеня: кандидата юридичних наук

Спеціальності: 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право

Офіційні опоненти:

Журавльов Дмитро Володимирович, доктор юридичних наук, професор, заступник керівника Департаменту з питань громадянства, помилування, державних нагород – керівник управління з питань помилування Офісу Президента України;

Вітвіцький Сергій Сергійович, доктор юридичних наук, професор, ректор Донецького державного університету внутрішніх справ.

Захист відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 23.053.05 Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький (зал засідань вченої ради).

Adobe Acrobat Pro PDFДисертація
Adobe Acrobat Pro PDFАвтореферат
Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.юр.н., проф. Вітвіцького С.С.
Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.юр.н., проф. Журавльова Д.В.