ПОЛІТАНСЬКИЙ В’ЯЧЕСЛАВ СТАНІСЛАВОВИЧ

Тема дисертації: «Організаційно-правові засади функціонування електронного урядування в Україні.»

На здобуття наукового ступеня: доктор юридичних наук

Спеціальності: 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право

Офіційні опоненти:

Дрозд Олексій Юрійович, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки, керівник Департаменту організації забезпечення діяльності Бюро економічної безпеки;

Юнін Олександр Сергійович, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки, проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ;

Зайкіна Ганна Миколаївна, доктор юридичних наук, доцент, начальник відділу освітніх комунікацій та публічного адміністрування Департаменту освіти Харківської міської ради.

Захист відбудеться 25 травня 2024 року о 09:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 23.053.05 Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький (зал засідань вченої ради).

Дисертація

Adobe Acrobat Pro PDFРеферат

Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.юр.н. доц. Зайкіної Г.М.

Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.юр.н., проф. Дрозда О.Ю.

Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.юр.н., проф. Юніна О.С.

Adobe Acrobat Pro PDFОКД Політанського В.С.

Adobe Acrobat Pro PDFВисновок

Відеозапис захисту Політанського В.С.

Аудіозапис захисту Політанського В.С.