ФОМІЧОВ КОСТЯНТИН СЕРГІЙОВИЧ

Тема дисертації: «Державна політика формування та реалізації соціальної захищеності осіб з інвалідністю: адміністративно-правовий аспект»

На здобуття наукового ступеня: доктор юридичних наук

Спеціальності: 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право

Офіційні опоненти:

Луценко-Миськів Леся Ігорівна, доктор юридичних наук, професор, головний науковий співробітник Науково-дослідного інституту публічного права;

Шаповал Роман Володимирович, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

Джафарова Олена В’ячеславівна, доктор юридичних наук, професор, завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Захист відбудеться 24 травня 2024 року о 09:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 23.053.05 Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький (зал засідань вченої ради).

Adobe Acrobat Pro PDFДисертація

Adobe Acrobat Pro PDFРеферат

Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.юр. н., проф. Джафарової О.В.

Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.юр.н., проф. Шаповал Р.В.

Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.юр.н., проф. Луценко-Миськів Л.І.

Adobe Acrobat Pro PDFОКД Фомічова К.С.

Adobe Acrobat Pro PDFВисновок

Відеозапис захисту Фомічова К.С.

Аудіозапис захисту Фомічова К.С.