Підготовка до навчання за програмами підвищення кваліфікації, які реалізуються у межах проєкту «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» (UTTERLY)

27 червня 2024 року на базі Центру досконалості викладання науково-педагогічним працівникам ЦДУ ім. В.Винниченка було презентовано майданчик для навчання за програмами підвищення кваліфікації, які реалізуються у межах проєкту Європейського Союзу ERASMUS+ KА2 «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» (UTTERLY).

На базі «Центру досконалості викладання» відбувся круглий стіл «Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у межах проєкту UTTERLY»

З метою планування графіку підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на 2024-2025 н.р. та задля забезпечення сталого розвитку проєкту Європейського Союзу ERASMUS+ KА2 «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» (UTTERLY) відбувся круглий стіл, до якого долучилася адміністрація університету та представники різних структурних підрозділів.

Представники ЦДУ взяли участь у проєкті створення Центрів удосконалення викладання

Представники Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка Лілія Клочек, Наталя Подопригора та Юлія Верещак 4-6 грудня 2023 року беруть участь у дисемінаційних зустрічах в рамках проєкту Erasmus + KA2 "UNIVERSITY TEACHERS’ CERTIFICATION CENTRES: INNOVATIVE APPROACH TO PROMOTION TEACHING EXCELLENCE (UTTERLY)" у польському місті Вроцлаві.

Робоча зустріч українських партнерів у межах виконання програми проєкту Еразмус + «UTTERLY»

17 листопада 2023 року відбулася зустріч українських партнерів у межах виконання програми Еразмус+ «UTTERLY» «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання».

Навчання на пілотних курсах підвищення якості викладання

З 9 жовтня по 14 листопада 2023 року слухачі пілотних груп пройшли навчання на курсах підвищення якості викладання. Навчання відбувалося у форматі онлайн на платформі UTTERLY.