Інструменти доступності

  • вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

"Творці особистості" - профорієнтаційний захід спеціальності Початкова освіта

Студенти 4-го курсу групи ПОВР21Б факультету педагогіки, психології та мистецтв організували незабутній захід «Творці особистості», щоб розкрити важливість і багатогранність професії вчителя початкової школи. 

Участь студентів групи ПО-24Б у вебінарі «Педагогині: Олександра Савченко»

Студенти групи ПО-24Б спеціальності 013 «Початкова освіта» долучилися до участі у вебінарі «Педагогині: Олександра Савченко», присвяченого видатній українській вченій, педагогу, академіку Національної академії педагогічних наук України – Олександрі Яківні Савченко (1942–2020).

Обговорення освітньо-професійних програм «Початкова освіта та Організація виховної роботи» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та «Початкова освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2025/2026 н.р.

Важливим завданням реформування вищої освіти є залучення зовнішніх та внутрішніх стейкхолдерів до розроблення та обговорення освітніх програм. У зв’язку з цим відбувалося обговорення освітньо-професійної програми «Початкова освіта та Організація виховної роботи» першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю А 3 Початкова освіта та «Початкова освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Участь студентів факультету педагогіки, психології та мистецтв в науковій конференції з міжнародною участю

25 березня 2025 року здобувачка бакалаврського рівня вищої освіти Анастасія Савенко презентувала колективне дослідження  (у співпраці з Олесею Луньовою та науковим керівником Наталею Андросовою) з теми «Розвиток метакомпетенцій майбутнього вчителя початкових класів» на ХІI Всеукраїнській науково-практичній студентській конференцiї з міжнародною участю (м. Київ).

Всеукраїнський вебінар для членів гуртків зі спеціальностей 012 Дошкільна освіта 013 Початкова освіта

13 березня 2025 року в межах діяльності гуртків за спеціальностями 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта студентське наукове товариство «Від гри – до науки» кафедри дошкільної освіти Маріупольського державного університету організувало унікальний вебінар. Темою заходу стала «Стратегічні пріоритети та тренди розвитку вищої освіти в Україні та ЄС: що це означає для студентів?»

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись