Пільги слухачів підготовчих курсів

Додаткові бали нараховуються випускникам підготовчих курсів, які вивчали не менше трьох предметів, що входять до переліку конкурсних предметів (згідно з Правилами прийому до КДПУ ім. В. Винниченка у 2015 році) з природничо-математичних напрямів та успішно склали підсумкову атестацію.

Підрахунок додаткових балів здійснюється відповідно до нижченаведеної шкали (див. додаток 1), де середні результати з підсумкового контролю за 12-бальною шкалою (від 1 до 12) переводяться в 200-бальну шкалу. Нарахування  додаткових балів здійснюється з урахуванням вагового коефіцієнту 0,05 в 10-бальній шкалі.

Наприклад: При вступі на напрям «Географія». Підсумкова атестація по курсам: укр.мова та література-10балів, географія-11балів, Історія України-11балів. Відповідно середнє значення: 10+11+11=32:3=10,7. За шкалою підрахунку переводимо в 200-бальну шкалу – 187,6. Множимо на ваговий коефіцієнт 187,6*0,05=9,38- кількість додаткових балів.

Спеціальності при вступі на які можна отримати додаткові бали:

Фізико-математичний факультет:

Напрями підготовки:

Природничо-географічний факультет

Напрями підготовки:

Математика* Географія*
Фізика* Біологія*
Статистика Хімія*
Інформатика

*спеціальності, за якими передбачається підготовка фахівців із присвоєнням кваліфікації вчителя