2019: Накази про переведення на додаткові місця державного замовлення від 15.08.2019

Відповідно до до рішення Конкурсної комісії МОН України з відбору виконавців державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів (протокол № 5 від 14.08.2019) щодо виділення додаткових місць державного замовлення для забезпечення прийому пільгових категорій та на підставі рішення Приймальної комісії Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка інформує  (протокол № 47 від 15.08.2019)

Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти та на основі ОКР молодшого спеціаліста (бюджет, переведення)

Денна форма здобуття освіти

Наказ ЦДПУ ім. В. Винниченка з особового складу студентів від 15.08.2019 №115-ст "Про переведення на додаткові місця державного замовлення осіб з числа пільгових категорій денної форми здобуття ступеня бакалавра, зарахованих за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб"

Заочна форма здобуття освіти

Наказ ЦДПУ ім. В. Винниченка з особового складу студентів від 15.08.2019 №73-ст "Про переведення на додаткові місця державного замовлення осіб з числа пільгових категорій заочної форми здобуття ступеня бакалавра, зарахованих за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб"