2019: Накази про зарахуванням за державним замовленням від 06.08.2019 р.

Відповідно до пункту 1 розділу ХІІІ Правил прийому на навчання до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка в 2019 році та на підставі рішення Приймальної комісії від 06 серпня 2019 року (протокол № 41) ректором ЦДПУ ім. В. Винниченка видано накази про зарахування студентами 1 курсу денної та заочної форм здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету.

Бакалавр на основі ОКР молодшого спеціаліста

Денна форма здобуття освіти

Наказ ЦДПУ ім. В. Винниченка від 06 серпня 2019 року № 109-ст "Про зарахування на навчання студентами 1 курсу денної форми здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету"

Додатки до наказу ЦДПУ ім. В. Винниченка від 06.08.19 р. № 109-ст за спеціальностями:

Фізико-математичний факультет

Факультет педагогіки та психології

Мистецький факультет

Додатки до наказу ЦДПУ ім. В. Винниченка від 06.08.19 р. № 70-ст за спеціальностями:

Фізико-математичний факультет

Факультет педагогіки та психології