2019: Накази про зарахуванням за кошти фізичних та/або юридичних осіб від 02.08.2019 р.

Відповідно до пункту 1 розділу ХІІІ Правил прийому на навчання до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка в 2019 році та на підставі рішення Приймальної комісії від 02 серпня 2019 року (протокол № 38) ректором ЦДПУ ім. В. Винниченка видано накази про зарахування студентами 1 курсу денної та заочної форм здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб відповідно до небюджетних конкурсних пропозицій 2019 року.

Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти

Контракт

Денна форма здобуття освіти

Наказ ЦДПУ ім. В. Винниченка від 02 серпня 2019 року № 108-ст "Про зарахування на навчання студентами 1 курсу денної форми здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб"