2019: Накази про зарахуванням за кошти фізичних та/або юридичних осіб від 06.09.2019 р.

Відповідно до пункту 1 розділу ХІІІ Правил прийому на навчання до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка в 2019 році та на підставі рішення Приймальної комісії від 06 вересня 2019 року (протокол № 57) ректором ЦДПУ ім. В. Винниченка видано накази про зарахування студентами 1 курсу заочної форм здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Бакалавр на основі повної загалньої середньої освіти (контракт, дозарахування)

Заочна форма здобуття освіти

Наказ ЦДПУ ім. В. Винниченка від 06 вересня 2019 року № 87/1-ст "Про зарахування на навчання студентами 1 курсу заочної форми здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб"