Порядок нарахування балів за особливі успіхи

88 dodatkovi bali

Особам, які є членами збірних команд України та брали участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх (за поданням Міністерства культури, молоді та спорту України), зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.

Призерам та переможцям чемпіонатів Європи та чемпіонатів Світу (у тому числі серед школярів), всесвітньої Гімназіади, чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту) під час вступу на навчання за спеціальностями 014 «Середня освіта (Фізична культура)» та 017 «Фізична культура і спорт» останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200. Документом, що підтверджує статус призера або переможця зазначених змагань, є диплом (грамота, сертифікат тощо), виданий організаторами змагань з визначенням прізвища, імені особи, назви змагань, дати, місця їх проведення, зайнятого місця та результату.

Призерам (особам, нагородженим дипломами I–III ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у рік вступу з базових предметів, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 6 цих Правил прийому) останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200. Інформацію про них приймальні комісії отримують з ЄДЕБО.

Учасникам Всеукраїнської олімпіади ЦДПУ ім. В. Винниченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в ЦДПУ ім. В. Винниченка в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет. Всеукраїнські олімпіади ЦДПУ ім. В. Винниченка проводяться відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, розробленого відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року № 1587, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 року за № 16/29884.

Вага конкурсного бала збільшується за успішне закінчення підготовчих курсів Центру довузівської підготовки та післядипломної освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка при вступі на  спеціальності, яким надається особлива підтримка становить до 5%. Порядок обчислення бала за результатами підсумкової атестації особам, яким буде надано сертифікат про успішне закінчення підготовчих курсів Центру довузівської підготовки та післядипломної освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка визначається Положенням про порядок нарахування додаткових балів при вступі слухачам підготовчих курсів, які вступатимуть до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка в 2021 році.

Перелік базових предметів підготовчих курсів Центру довузівської підготовки та післядипломної освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка, слухачам яких нараховуються додаткові бали до конкурсного балу відповідно до конкурсних пропозицій 2021 року:

Спеціальність

Базовий предмет (на вибір абітурієнта)

Дошкільна освіта

Математика, або фізика,
або хімія, або біологія,
або географія

Початкова освіта

Середня освіта (Математика)

Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

Середня освіта (Хімія)

Середня освіта (Географія)