Інструменти доступності

  • вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Сторінка образотворчого відділення в Інстаграм https://www.instagram.com/art_faculty_krop/

Сторінка образотворчого відділення в Фейсбук https://www.facebook.com/Arteducationkrop/


 

Відкриття виставки «Сила творчості. Сила захисту»

10 грудня 2024 року в мистецькій резиденції «Хвиля» відбулося відкриття  виставки «Сила творчості. Сила захисту».

Завдяки Сергію Солов'ю, Костянтину Чепурному, Андрію Рошці, Ігору Поповичу, Ярославі Метлінській, В'ячеславу Охріменку, Євгену  Просяніку, Максиму Набоці, Ользі Дуднік-Мельстер ми маємо можливість працювати в теплі й бачити небо, спати ночами та мати плани на завтра..

Дякуємо кожному!
Шануємо кожного!
Олі – вічна пам'ять!
Подяка батькам і низький уклін за синів та дочок.
Слава Україні!

«Сила творчості. Сила захисту» – особливий мистецький проєкт, що об’єднує кваліфікаційні творчі роботи випускників кафедри мистецьких дисциплін, створені до початку повномасштабної війни. Головна її особливість полягає в тому, що автори цих творів сьогодні стоять на захисті України, виконуючи свій обов’язок у лавах Збройних Сил України на різних напрямках фронту.

Ця експозиція є глибоким відображенням подвійної місії художників: з одного боку, вони творять мистецтво, з іншого – захищають нашу свободу та незалежність. Роботи, представлені на виставці, є свідченням їхніх мирних прагнень, любові до життя та глибоких роздумів про сенс буття.

Тематика творів охоплює різні аспекти: мирне життя – пейзажі, натюрморти, сцени з повсякденного життя, які нагадують про світ, що ми всі прагнемо повернути; філософські роздуми про життя – твори, що відображають пошук гармонії, осмислення людського буття та його сенсу; життя міста XIX століття – історичні сцени, сповнені деталей, що занурюють глядача в атмосферу минулого, символізуючи тяглість української культури та історії.

Кожна робота є своєрідним нагадуванням про те, що художники, які нині тримають зброю в руках, завжди залишаються митцями в душі. Вони борються не лише за свою землю, а й за можливість творити вільне мистецтво в незалежній Україні.

Запрошуємо всіх долучитися до виставки, щоб віддати шану та висловити подяку митцям, які сьогодні борються за нашу свободу, та надихнутися їхніми роботами, що стали символом надії, віри та незламності.

Організатор: Кафедра мистецької освіти
Факультет педагогіки, психології та мистецтв
Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка

Місце проведення: локація – мистецька резиденція «Хвиля», двоповерховий корпус Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Кураторка проєкту – доцент кафедри мистецької освіти Лариса Гарбузенко.

Початок роботи виставки10 грудня 2024 року.

Виставка студентських робіт «На хвилі перемоги»

Унікальна бліц-виставка студентських робіт «На хвилі перемоги» відбулася 5 грудня 2024 року в мистецькій резиденції «Хвиля» Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка та присвячена Дню Збройних Сил України й водночас Міжнародному дню волонтера. Експозиція складається з декоративно-розписних артефактів, створених молодими художниками для підтримки волонтерів, які невтомно працюють на перемогу нашої країни.

Викладачі та студенти мистецьких спеціальностей взяли участь у бієнале «Велюровий кіт» імені Андрія Ліпатова

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, що відзначався 9 листопада, художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна вже втретє влаштував бієнале наївного мистецтва та мистецтва примітивізму «Велюровий кіт» імені Андрія Ліпатова.

Віртуальна виставка пленерних робіт Воробйова Данила

Цієї осені університетська спільнота має унікальну нагоду побачити виставку пленерних робіт майбутнього художника Воробйова Данила, виконаних у техніках акварелі та графіки. Віртуальна галерея пропонує зануритися в неповторні моменти природи, схоплені на відкритому повітрі, крізь призму оригінального бачення молодого таланту.

Гостьова лекція для студентів освітніх програм Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація та Середня освіта (Мистецтво. Образотворче мистецтво)

25 жовтня 2024 року доцентом кафедри мультимедійного дизайну Харківської державної академії дизайну та мистецтв Наталією Чєн, на кафедрі мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв, в межах освітнього компоненту «Індивідуальний мистецький проєкт» була проведена лекція: «Сучасні мультимедійні індивідуальні проєкти: реалії, досвід, перспективи в процесі підготовки професіоналів з образотворчого мистецтва та дизайну».

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись