Фармацевтичне відділення

Єдиний вищий фармацевтичний заклад Східної Європи за четвертим рівнем акредитації запрошує на навчання на базі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за спеціальностями 7.110201 - "Фармація", 7.110202 - "Технологія парфумерно-косметичних засобів".

Фармація - науково-практична галузь, яка займається питаннями дослідження, добування, зберігання, виготовлення та відпуску лікарських засобів.

Диплом спеціаліста-провізора.

Робота: аптеки, фармацевтичні фірми, аптечні бази, контрольно-аналітичні лабораторії, аптечні пункти, фармацевтичні фабрики, аптеки військових частин і медичних установ силових відомств, лікувально-профілактичні установи, бюро судово-медичної експертизи, установи по реалізації медичної техніки, експертні відділи прикордонної служби.

Термін навчання на денному відділенні - 5 років. На заочному - 4,5 або 5,5 років (в залежності від базової освіти).

Технологія парфумерно-косметичних засобів - спеціальність готує фахівців для виробничої, контролюючої, дослідницької, правової сфер діяльності парфумерно-косметичної галузі.

Диплом провізора-косметолога.

Робота: можливість відкрити власну косметологічну клініку, салон, кабінет або підприємство з виробництва парфумерно-косметичної продукції. Право працювати в контрольно-аналітичних службах, лабораторіях і центрах зі стандартизації, сертифікації і контролю якості парфумерно-косметичної і хіміко-фармацевтичної галузей, аптеках і аптечних установах.

Термін навчання на денному відділенні - 5 років. На заочному - 5,5 років.

За співбесідою на спеціальності "Фармація", "Технологія парфумерно-косметичних засобів" денної форми навчання вступають абітурієнти, які мають золоту (срібну) медаль або диплом з відзнакою. Інші складають вступні іспити з хімії (письмово), біології (письмово), мови (диктант).

За співбесідою на спеціальності "Фармація", "Технологія парфумерно-косметичних засобів" заочної форми навчання вступають абітурієнти, які мають відмінні оцінки з хімії в атестаті або дипломі. Інші складають вступні іспити з хімії (письмово), мови (диктант).

I - II курси навчаються на базі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, наступні 3 курси - на основній базі НФаУ (м. Харків).

Навчання тільки на контрактній основі (фінансування будь-якими юридичними або фізичними особами) денного та заочного відділень.

В а р т і с т ь н а в ч а н н я : Фармація:

5250 грн за рік - денна форма, 4200 грн за рік - заочна форма.

Технологія парфумерно-косметичних засобів:

6930 грн за рік - денна форма, 5100 грн за рік - заочна форма.

Оплата за навчання проводиться посеместрово до початку занять.

Прийом документів на денну форму навчання - з 19 червня по 8 липня 2005 року, вступні іспити з 9 липня 2005 р.

Прийом документів на заочну форму навчання - з 20 січня 2005 р., вступні іспити потоками - з 23 червня по 26 вересня.

Всі бажаючі забезпечуються місцем у гуртожитку. У гуртожитках створені умови для комфортного мешкання, підготовки до занять, відпочинку.

Після успішного проходження підготовки на військовій кафедрі студенти будуть атестовані Міністерством оборони України на звання лейтенанта медичної служби запасу.