Брейн-ринг для молоді Кропивницького від представництва ЄС в Україні

Представництво ЄС в Україні спільно з Інформаційним центром ЄС у ЦДПУ ім. В. Винниченка провели для учнівської та студентської молоді міста Кропивницького брейн-ринг на європейську тематику. Захід відбувся в рамках всеукраїнського інформаційного проекту "Будуємо Європу в Україні", мета якого - поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин України та ЄС. Інтелектуальна гра проходила у бібліотеці ЦДПУ ім. В. Винниченка, а саме, у залі, де розміщено Австрійську бібліотеку імені Бернгарда Штільфріда.

Команди, відповідаючи на питання ведучого Станіслава Королькова, координатора інформаційної компанії від преставництва ЄС в Україні, демонстрували знання з історії, культури, політики та сьогодення Європи. І місце виборола команда "Inturitus" навчально-виховного об’єднання №6, ІІ місце - команда "Тарасік" НВК "Кіровоградський колегіум".

Дякуємо організаторам та учасникам за цікаву та пізнавальну гру.