Студент факультету фізичного виховання став бронзовим призером Всеукраїнських змагань із BMX

26 травня 2024 року у місті Ірпінь відбувся перший в Україні Кубок з ВМХ Freestyle, організований та проведений за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Дмитро Зайцев, студент факультету фізичного виховання ЦДУ імені В. Винниченка, пройшов у фінал та увійшов до десятки найкращих ВМХ-райдерів України.

2 червня 2024 року у місті Дніпро відбулися  всеукраїнські змагання з ВМХ. Серед майже 50 учасників із різних областей України Дмитро став бронзовим призером та переможцем у номінації «Найкращий, найтехнічніший трюк».

Вітаємо Дмитра зі спортивними досягненнями! Бажаємо подальших успіхів і перемог!