Призери конкурсу «Мистецтво судової промови»

29 травня 2024 року студенти ОП «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка взяли участь у конкурсі «Мистецтво судової промови» серед закладів вищої освіти, який відбувся на базі Донецького державного університету внутрішніх справ. У заході змагалися представники різних закладів вищої освіти Кропивницького, зокрема: Центральноукраїнський державний університет ім. В. Винниченка (факультет історії, бізнес-освіти та права); Донецький державний університет внутрішніх справ (факультет підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування; факультет підготовки фахівців для підрозділів поліції ЛННІ ім. Е.О. Дідоренка; факультет № 1 КННІ); Центральноукраїнський інститут ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія Управління Персоналом» (МАУП).

Членами журі стали чинні судді Кіровського районного суду міста Кіровограда Загреба Ірина Віталіївна та Завгородній Євген Віталійович, а також адвокат, член Ради старійшин адвокатів Національної асоціації адвокатів України, член консультативної ради при прокуратурі Кіровоградської області Пільгуй Микола Олексійович.

Раді повідомити про визначні досягнення наших студентів-правознавців у цьому престижному конкурсі. Так, Бондар Аміна здобула диплом І ступеня у номінації «Краща промова захисника», а Кодема Олександр – диплом ІІІ ступеня в номінації «Краща промова прокурора».

Вітаємо наших переможців та їх наставника – практикуючого адвоката, кандидата юридичних наук, доцента, доцента кафедри права та правоохоронної діяльності Кричуна Юрія Анатолійовича з високими досягненнями.

Висловлюємо щиру подяку організаторам конкурсу за надану можливість проявити себе у сфері судової промови та бажаємо всім учасникам подальших успіхів у їхній професійній діяльності!