Вдалий виступ студентки факультету фізичного виховання на командному чемпіонаті України з легкої атлетики

18-19 травня у м. Луцьку пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. У складі збірної команди України з естафетного бігу 4х100 м Анна Карандукова посіла перше місце та виконала норматив майстра спорту України. Тож спортивна спільнота факультету фізичного виховання збільшиться на одного МСУ.

Анна, студентка першого курсу (СП23Б) факультету фізичного виховання, навчається на спеціальності 017 Фізична культура і спорт. Чемпіонка тренується під керівництвом тренерів КЗ КДЮСШ №2 Олени Тесленко та Олександра Тесленко.

Вітаємо спортсменку та тренерів із вдалим виступом! Бажаємо подальших перемог у спорті та успіхів у навчанні.

Дякуємо ЗСУ!