Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/news_2021/11/29-11-10-30/1

Повідомлення

Урочисте вручення медалей: ліцей «Науковий» знову попереду

26 червня відбулося урочисте вручення медалей випускникам закладів загальної середньої освіти.

У ЦДУ імені Винниченка відбулося вручення дипломів

29 червня відбулися церемонії вручення дипломів випускникам нашого університету. Сто випускників отримали дипломи з відзнакою.

Сучасна студентська наука як основа майбутнього потенціалу української наукової спільноти

На кафедрі інформатики, програмування, штучного інтелекту та технологічної освіти викладачі не тільки навчають студентів, а й активно залучають до наукової діяльності, починаючи вже з другого, а іноді й першого курсів. Студенти долучаються до наукових досліджень у межах гурткової роботи, беруть участь у професійних і студентських конференціях, наукових семінарах і тренінгах. Найкращі науково-дослідні роботи студентів беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Засідання конкурсної комісії з присудження іменних стипендій Верховної Ради України

Доктор педагогічних наук, професор Микола Садовий, член об’єднаної Конкурсної комісії з присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим та іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук узяв участь у засіданні 27 червня 2024 року.

Команда проєкту «SubGend» успішно завершила Четверту літню школу

З 24 червня до 28 червня 2024 року проходила Четверта літня школа «Тренінг з гендерної рівності» проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (скорочена назва «SubGend») за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне.