Інформаційний центр ЄС ЦДПУ ім. В. Винниченка запрошує відвідати брейн-ринг на європейську тематику

У середу, 10 жовтня, у приміщенні Австрійської фахової бібліотеки імені Бернгарда Штільфріда, що знаходиться на третьому поверсі Наукової бібліотеки ЦДПУ ім. В.Винниченка, Представництво ЄС в Україні спільно з Інформаційним центром ЄС проведуть брейн-ринг на європейську тематику для учнівської та студентської молоді міста. Команди НВК «Кіровоградський колегіум», гімназії імені Тараса Шевченка, Навчально-виховного об’єднання №6, Інституту державного управління та факультету іноземних мов ЦДПУ ім..В.Винниченка продемонструють свої знання історії та сьогодення Європи, командний дух та навички аналітичного мислення. Початок заходу о 12.00. Для всіх присутніх буде проведено вікторину на призи від Представництва ЄС в Україні.