Відбулася презентація студентських робіт у техніці «гарячий батик»

Наприкінці семестру кафедра мистецької освіти організувала виставку студентських робіт у техніці «гарячий батик».

Цей захід став важливим для студентів, які представили свої проєкти, створені протягом семестру, демонструючи свої вміння у цій техніці. Роботи відрізнялися тематичною різноманітністю та майстерністю виконання: від натюрмортів до сучасних абстракцій, від простих до складних композицій. Кожна робота підкреслювала унікальність автора та його творчий підхід, поєднуючи традиційні мотиви зі сміливими експериментами у кольорах та формах.

Найкращі студентські роботи, що свідчать про високий рівень підготовки, будуть показані у віртуальній виставці «Гарячим воском по тканині». Ми сподіваємося, що ця виставка стане місцем для обміну ідеями та натхненням серед молодих художників. З нетерпінням чекаємо на позитивні відгуки від викладачів та відвідувачів.

Детальніше зі світлинами робіт можна ознайомитися за посиланням