Ukrainian National H-index Ranking – міжнародний некомерційний рейтинг, що направлений на оцінку наукової продуктивності вчених, дослідницьких груп та організацій в різних країнах на основі консолідованого показника індексу Гірша.
Детальніше...
Пошукова система Google створила спеціальний інструмент Google Академія для пошуку рецензованих статей, дисертацій, книг та інших наукових публікацій. Продемонструвати власні наукові публікації автору дозволить Профіль у Google Академії.
Профіль автора в Scopus створюється автоматично, тому не потребує жодних дій від автора. Інформація у профілі збирається зі статей та інших публікацій, опублікованих у журналах, книгах та інших джерелах, які індексуються у Scopus, де дослідник вказаний як автор.
ORCID (Open Researcher and Contributor ID) єдиний міжнародний реєстр унікальних ідентифікаторів вчених. Унікальний завдяки своїй незалежності від дисциплін, часу і кордонів, а також взаємодії з іншими системами ідентифікації. ORCID надає можливість: швидкого визначення досягнень науковця; ідентифікувати авторів творів у разі: зміни прізвища, однакових імен та прізвищ, неправильного написання цих даних або їхнього перекладу; спростити процедуру реєстрації при подачі наукових статей в якісні міжнародні видання та при подачі грантових заявок; поєднувати ідентифікатори вченого в ORCiD з профілями науковців у Scopus (Author ID) та Web of Science (Researcher ID).
Web of Science є платформа наукової літератури, на якій серед 15 баз є головна і перша в світі наукометрична база - Web of Science Core Collection (WoS CC), в якій представлено реферативну інформацію з понад 21800 журналів за усіма галузями знань. В WoS CC відбираються видання, монографії, матеріали конференцій за прозорими критеріями.