АКТУАЛЬНІ МЕТОДИ І ЗАСОБИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ДИСПЕТЧЕРІВ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ У США

КРАСНОЖОН Валентина Олександрівна -

аспірант Кіровоградської льотної академії
Національного авіаційного університету
e-mAIL: [email protected]

Анотація

У статті розглянуто основні актуальні методи і засоби підготовки майбутніх американських авіаційних диспетчерів. Проаналізовано передовий досвід американської освітньої системи з точки зору підготовки майбутніх диспетчерів обслуговування повітряного руху. Підкреслено необхідність застосування виявлених методів і засобів навчання при підготовці авіаційних диспетчерів в Україні.

Ключові слова: підготовка майбутніх диспетчерів обслуговування повітряного руху, методи підготовки, засоби підготовки,авіаційні фахівці.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Підлубна О. М. Професійна підготовка майбутніх пілотів цивільної авіації США: дис… канд. пед.. наук : 13.00.04 / Підлубна Ольга Миколаївна. – Кропивницький, 2017. – 291 с.
2. Офіційний сайт аеронавігаційного університету Ембрі Рідл. [Electronic resource]. – Режим доступу : https://worldwide.erau.edu/online-213learning/online-technology-for-the-modern-student
3. Плачинда Т. С. Професійна підготовка майбутніх авіаційних фахівців із застосуванням інтегративного підходу / Т. С. Плачинда // Наукові записки [Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка]. Сер.: Педагогічні науки. – 2014. – Вип. 131. – С. 160– 164.
4. Довідник для авіаційних інструкторів. Міністерство транспорту США. Федеральна авіаційна адміністрація. Відділ льотних стандартів. – 2008. – 228 с.
5. Брейді Т. Порівняння навчальних стилів студентів авіаційних і не авіаційних коледжів / Т. Брейді // Авіаційний збірник / Аерокосмічна освіта і дослідження [Аеронавігаційний університет Ембрі Рідл]. – 2001. – Вип. 11. – С. 33–44.