СПЕЦИФІКА ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ ДИТЯЧИХ КОЛЕКТИВІВ СПОРТИВНО-БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

БУРЧАК Ігор Святославович

аспірант Рівненського державного гуманітарного університету

Анотація

У статті розглянуто поняття дитячий хореографічний колектив та дитячий колектив спортивнобального танцю. Значна увага приділена розкритті змісту діяльності керівника дитячого колективу спортивно-бального танцю. Обґрунтовано специфічні особливості діяльності керівника колективу спортивно-бального танцю з його невластивими іншим напрямкам хореографії властивостями.

Ключові слова: колектив, дитячий хореографічний колектив, спортивно-бальний танець, керівник, специфіка.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Бугаєць Н. А. Методика роботи з хореографічним колективом: Навчальний посібник / Н. А. Бугаєць, В. М. Волчукова, М. С. Пінчук. – Харків: ХНПУ імені Г.С. Сковороди, 2009. – 99 с.
2. Бурля А. О. Формування педагогічної майстерності керівника дитячого хореографічного об’єднання: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. пед. наук: спец. 13.00.06 / Бурля А. О. – К., 2004. – 18 с.
3. Варій М. Й. Психологія: навч. пос. / М. Й. Варій. – К.: Центр учбової літератури, 2009. – 288 с.
4. Мацко Л. А.Основи психології та педагогіки: Навчальний посібник / Л. А. Мацко, М. Д. Прищак. – Вінниця: ВНТУ, 2009. – 158 с.
5. Методика роботи з хореографічним колективом: Основи курсу / В. М.Волчукова, Н. А. Бугаєць, О. В. Ліманська, О. М. Тіщенко. – 197 Харків: ХНПУ імені Г. С. Сковороди, 2013. – 326 с.
6. Сухомлинський В. О. Павлиська середня школа / В. О. Сухомлинський. – К.: Рад. шк., 1977. – 390 с.
7. Фіцула М. М. Педагогіка: Навчальний посібник для студентів вищих педагогічних закладів освіти / М. М. Фіцула. – К.: Видавничий центр «Академія», 2002. – 528 с. – (Альма-матер).