СУЧАСНА ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ З ОХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ ЗА ДОПОМОГУЮ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

КИСЛЕНКО Дмитро Петрович

кандидат юридичних наук, доцент
начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки
Інституту Управління державної охорони України
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Анотація

У статті розглянуто використання інформаційних технологій під час професійної підготовки майбутнього фахівця з охоронної діяльності. Автором детально досліджена необхідність використання мультимедійних засобів навчання під час підготовки професійної підготовки майбутнього фахівця з охоронної діяльності.

Ключові слова: мультимедійні засоби, професійна підготовка, майбутні фахівц з охоронної діяльності, інформаційно-комунікаційні технології.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1.Алексеева, М. Б. Системы мультимедиа / М.Б. Алексеева, С. Н. Балан. – Санкт-Петербург, 2001. – 158 с.
2.Архипова Т. Л. Технології «хмарних обчислень» в освітніх закладах / Архипова Т. Л., Зайцева Т. В. // Хмарні технології в освіті. Матеріали Всеукраїнського науково-методичного інтернет-семінару (21 грудня 2012 року). – Кривий Ріг – Київ – Черкаси – Харків. – C. 72–74.
3.Шевчук І. П. Сучасний простір медіа — культури: традиційні та інноваційні засоби впливу/ І. П. Шевчук // Науковий вісник Волинського національного університету ім. Лесі Українки. Сер. Філософські науки. –2012. – № 15. – С. 67–72.
4.Шубін О. Реалізація компетентнісного підходу у формуванні майбутніх фахівців як основа конкурентоспроможності сучасного ВНЗ / Олександр Шубін, Інна Сіменко, Ірина Пальцун //Часопис «Вища освіта України». – №3. – 2011. – С. 119–125.