Accessibility Tools

fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Участь викладачів та студентів у EduTalk@CoE: забезпечення якості та доброчесності в транснаціональній освіті

Участь викладачів та студентів у EduTalk@CoE: забезпечення якості та доброчесності в транснаціональній освіті

1 квітня 2025 року здобувачі факультету тематики, природничих наук та технологій спеціальностей Технології та Комп’ютерні науки разом із доцентом кафедри інформатики, природничих наук та технологій Пуляк О.В. взяли участь у заході «Транснаціональна освіта: виклики та можливості для академічної доброчесності й забезпечення якості».

Організатор - Платформа Ради Європи з етики, прозорості та доброчесності в освіті.

Транснаціональна освіта (TNE) значно змінила світовий освітній ландшафт, запропонувавши учням доступ до академічних програм за кордоном. Ця модель сприяє різноманітності, міжкультурній співпраці та розширенню можливостей навчання. Однак, оскільки TNE продовжує зростати, установи стикаються з проблемою підтримки академічної доброчесності та забезпечення суворого забезпечення якості (QA) за різними нормативно-правовими рамками.

EduTalk@CoE «Транснаціональна освіта: виклики та можливості для академічної доброчесності та забезпечення якості» був присвячений цим критичним питанням, зібравши провідних експертів для обговорення кращих практик та рішень для забезпечення освітніх стандартів у TNE.

Під час цього заходу модератор Елена Цирлан, ENQA, та доповідачі Стіг Арне Ск'єрвен, голова Глобальної конвенції визнання ЮНЕСКО, Франческа Вілла, CIMEA та Вангеліс Цілігкіріс, Університет Ноттінгем Трент та TNE Hub поділилися своїми поглядами на деякі з ключових питань, таких як:

  • Виклики та можливості: Якими є основні ризики для академічної доброчесності в ТНЕ та як установи можуть їх пом'якшити?
  • Міжнародна співпраця: Як стандартизація та глобальне партнерство можуть покращити забезпечення якості транснаціональної освіти?
  • Роль технології: Як цифрові інструменти можуть допомогти запобігти шахрайству та забезпечити справедливий, підзвітний та якісний освітній досвід?

Цей захід став площадкою для системного засобів підтримки академічних стандартів, протидії шахрайству, реалізації стратегічного підходу та запровадженню узгоджених рамок ефективного управління.

Інформацію кафедрою інформатики, програмування, штучного інтелекту та технологічної освіти