Accessibility Tools

fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Участь викладачів кафедри менеджменту та підприємництва у лекціях Ріка Расмуссена та Йохана Норберга на платформі Global Faculty Ukraine

Участь викладачів кафедри менеджменту та підприємництва у лекціях Ріка Расмуссена та Йохана Норберга на платформі Global Faculty Ukraine

Професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту та підприємництва Центральноукраїнського державного університету ім. В.Винниченка долучились до платформи он-лайн лекцій на майстер класів – UGF (Ukraine global facultt).

UGF – це некомерційна ініціатива, яка координується некомерційною благодійною організацією K.FUND, працює під патронатом Міністерства освіти і науки України за підтримки Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та грантового фінансування Українського фонду стартапів. Спікерами Ukraine Global Faculty є відомі науковці, дослідники та практики.

Професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту та підприємництва долучилвся до лекції наукового співробітника галузі Центру підприємництва та технологій Sutardja, Інженерного коледжу Каліфорнійського університету в Берклі Ріка Расмуссена на тему «Створення підприємницьких екосистем».
Під час лекції обговорювались ключові аспекти створення сприятливого середовища для розвитку стартапів, роль освітніх інституцій у підтримці інноваційного бізнесу, а також ефективні моделі співпраці між підприємцями, інвесторами та владою. У цій лекції було розглянуто показники екосистеми та уроки, які можна застосувати до локальних, регіональних і національних мереж.

Наступною була лекція старшого наукового співробітника Інституту Катона Йохана Норберга на тему: «Нове та вдосконалене: як виникають інновації».
У ході лекції спікер поділився своїм баченням щодо інноваційного процесу, важливості свободи думки та дій для розвитку інновацій, а також ключових чинників, які сприяють створенню нових ідей та їх впровадження в реальний сектор економіки.
Розглядаючи різні приклади інновацій з історії, від велосипеда до напівпровідника, ця лекція пояснює, чому для цього потрібні свобода, творчість, співпраця та сюрпризи. Включно з тим, чому ми часто скептично ставимося до нового.

Участь у таких заходах дає можливість викладачам університету поглиблювати знання у сфері інноваційного менеджменту, комунікативного менеджменту, проектного менеджменту, підприємницької діяльності та інших дисциплін передавати передовий досвід для підготовки здобувачам вищої освіти до викликів сучасного ринку.

Підготувала: Бондар Юлія Анатоліївна -
к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та підприємництва