![Участь у стратегічній сесії «Моделювання змісту освіти старшої профільної школи»](/images/stories/news_2023/fizmat/11/16-11-08-40/1/1.jpg)
Участь у стратегічній сесії «Моделювання змісту освіти старшої профільної школи»
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України, в.о. завідувачки кафедри технологічної та професійної освіти, доцент Оксана Абрамова долучилася до участі в другій стратегічній сесії «Моделювання змісту освіти старшої профільної школи» в межах доопрацювання проєкту Державного стандарту профільної середньої освіти та критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів, яка відбулася 2-3 листопада 2023 року в м. Київ.
Захід відбувся за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».
Інформацію надано кафедрою технологічної та професійної освіти