ПЕДАГОГІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ ЯК НАУКА ПРО МАЙСТЕРНІСТЬ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ВПРОВАДЖУВАТИ СУЧАСНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

КЛИМЧУК Ангеліна Миколаївна

викладач кафедри іноземної філології
Київського національного університету культури і мистецтв

Анотація

У статті висвітлено необхідність застосування педагогічних технологій сьогодення у процесі вивчення іноземних мов, теоретично обґрунтовано сутність поняття «технологія» у педагогіці та психології в контексті розвитку професійної майстерності педагога,  наведено практичні приклади впровадження сучасних креативних та інтерактивних технологій вивчення  іноземних мов майбутніми вчителями з метою удосконалення власної педагогічної майстерності та розвитку в учнів навичок іншомовної комунікативної компетентності.

Ключові слова: технологія, педагогічна технологія, майбутні вчителі іноземних мов, методи навчання іноземних мов, іншомовна комунікативна компетентність.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Дичківська І. М. Інноваційні педагогічні технології: підручник / І. М. Дичківська. – 2-ге вид., доповн. – К.: Академвидав, 2012. – 352 с.
2. Зуєв В. М. Поняття технології в сучасній філософії/ ВІСНИК НТУУ «КПІ». Філософія. Психологія. Педагогіка. Випуск 3, 2010. – 23–26 с.
3. Зязюн І. А. Педагогічна майстерність як технологія педагогічної дії. – К.: ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», 2016. – Випуск 1. – Частина 1. – 344 с.
4. Селевко Г. К. Современные образовательные технологии: Учебное пособие. – М.: Народное образование, 1998. – 589 с.
5. Стрєльніков В. Ю., Брітченко І. Г. Сучасні технології навчання у вищій школі. – Полтава: ПУЕТ, 2013. – 309 с.
6. Чепіль М. М. Педагогічні технології: навч. посіб. / М. М. Чепіль, Н. З. Дудник. – К.: Академвидав, 2012. – 224 с.
7. François Weiss Jouer, communiquer, apprendre. – Hachette Livre, 2002. – 127 p