Благодійний концерт на факультеті педагогіки та психології

Традиційно на факультеті педагогіки та психології до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який у всьому світі щорічно відмічається 1 грудня, проведено благодійний концерт силами студентів.

Із вступним словом виступили в.о.ректора, професор Сергій Павлович Михида, соціальний працівник Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Володимир Володимирович Бочаров-Туз.

На благодійному концерті, який проходив в актовій залі університету та зібрав усіх студентів факультету, звучали пісні у виконанні Олени Леонової («Посвята жінці»), Юлії Підворотнюк (українська народна пісня), студентів групи № 19 («Мій рок-н-рол», «Холодно дивитися у вічі»), Юлії Алєксєєнко («Про кохання»), Яни Геви («Посміхнися»), Ксенії Брейткрейц («Дівчина, яка співає»); були показані танцювальні номери, а саме, танок «Прапори», народний танок у виконанні Юлії Полякової, танок «Діско», виконаний Ніною Мотузовою, парний танок Вікторії Грабовецької та Антона Балажи, танок груп № 41, 43, танок «Драйв» від групи № 53; вірші читали студенти Анастасія Вох, Оля Леонова. Останній номер благодійного концерту – виступ факультетського хору, який виконав пісню «Про добро» під керівництвом заступника декана з виховної роботи Тетяна Анатоліївни Шарапової.

Завершальне слово на благодійному концерті було надано завідувачу кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти, професору Сергію Гавриловичу Мельничуку. Він відзначив педагогічний ефект подібних заходів, які виховують соціальну підтримку та солідарність, виконують просвітницьку функцію щодо ВІЛ/СНІДу.

Кошти від проведення благодійного концерту будуть передані дітям, що живуть із ВІЛ/СНІДом.

Благодійний концерт вели студенти Ілля Полтавець та Олександра Гонтар.