Accessibility Tools

Цивільна безпека

Правнича спільнота Університету – учасники онлайн-курсу «Цифрові навички для освіти з Google: практична програма»

Правнича спільнота Університету – учасники онлайн-курсу «Цифрові навички для освіти з Google: практична програма»

Цифрова трансформація суспільства невпинно змінює всі сфери нашого життя, і вища освіта не є винятком. Впровадження інформаційних технологій у освітній процес вимагає від викладачів постійного вдосконалення цифрової компетентності. У період із 8 до 29 жовтня 2024 року Академія цифрового розвитку за підтримки Міністерства освіти і науки України проводила онлайн-курс «Цифрові навички для освіти з Google: практична програма».

До проходження курсу долучилися й співробітиники факультету історії, бізнес-освіти та права ЦДУ ім. В. Винниченка, зокрема, Лариса Філоретова (кандидат історичних наук, доцент, декан факультету історії, бізнес-освіти та права), Тетяна Мілова (кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри права та правоохоронної діяльності, гарант ОП «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти), Андрій Манжула (доктор юридичних наук, професор, професор кафедри права та правоохоронної діяльності, гарант ОНП «Право» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти), Катерина Трошкіна (кандидат юридичних наук, доцент, заступник декана факультету історії, бізнес-освіти та права з навчально-методичної роботи), Світлана Чернік (кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри права та правоохоронної діяльності), Владислав Крушеніцький (здобувач третього року навчання ОНП «Право» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти).
Онлайн-курс мав на меті сформувати вміння використовувати інструменти Google для організації, планування та здійснення освітнього процесу. Змістове наповнення курсу містило такі тематичні блоки: можливості Gemini для створення завдань; розробка завдань та схеми оцінювання з Gemini; YouTube та Google Презентації: інтерактивні уроки нового рівня; оптимізація роботи з Google Таблицями; цифрове середовище та принципи безпеки в Інтернеті; позитивна взаємодія в Інтернеті та відповідальне цифрове громадянство.
Форми роботи учасників курсу включали в себе опрацювання робочих зошитів до вищезазначених тем та фінальне підсумкове тестування за результатами курсу. За підсумками опанування курсу учасники отримали сертифікати.
Розвиток цифрової компетентності викладача ЗВО – це тривалий і багатогранний процес. Інвестуючи в розвиток цифрової компетентності, ми створюємо основу для якісної, сучасної та доступної освіти.