Козацькі розваги, такі, як мають бути
Цього року 7 грудня в спортивному залі корпусу №4 було проведено спортивно-масовий конкурс «Козацькі розваги» присвячений «Дню Збройних сил України». До участі в конкурсі запрошувались збірні команди факультетів, кількість учасників обмежена, по 10 чоловік від факультету. Змагання проводились за наступними етапами: девіз команди, стройова пісня та саме спортивні дисципліни (перетягування канату, штовхання гирі, тримання ваги на витягнутих руках).
Честь нашого факультету захищали студенти різних курсів та спеціальностей, справжні козаки:
- Благодатний Ігор
- Кондратенко Олександр
- Кумпан Анатолій
- Магльований Олександр
- Ренкас Віталій
- Репетуха Олег
- Синєок Руслан
- Склезь Сергій
- Угрімов Владислав,
- Швайка Тарас
Наша команда прямувала до перемоги тернистим шляхом, долаючи всі перешкоди та незгоди, які виникали на нашому шляху. З нетерпінням очікували цих змагань, адже подібним складом команди брали участь — позаминулого року коли зайняли друге місце, минулого року — зайняли третє місце. Тож цього року просто повинні були перемогти! Адже лаври переможених нам ні до чого.
Спільними зусиллями не лише команди, але й всього природничо-географічного факультету, перемога все-таки була здобута. Великий вклад в перемогу внесла група підтримки. Тому що наш факультет- це велика дружна родина, в якій всі підтримують один одного.
Студент 43 групи, Магльований Олександр
{gallery}vrabota/news_2011_02_24_9_39{/gallery}