![ЦДПУ імені В. Винниченка відзначив День Соборності України](/images/stories/news_2019/01/01-23-12-55/50639443_2054750481270981_4334582137308053504_o.jpg)
ЦДПУ імені В. Винниченка відзначив День Соборності України
22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, у нашій державі відзначають День Соборності. Активно до загальноміських заходів з нагоди цього свята долучилися й представники Студентської Ради ЦДПУ: вони взяли участь у Ланцюгу єднання на Центральному мосту та в урочистій ході від Площі Героїв Майдану до пам’ятника Володимиру Винниченку.
Потому всі охочі мали змогу відвідати інформаційно-просвітницьку виставку, що її представив Кіровоградський обласний краєзнавчий музей у двоповерховому корпусі університету.