![Міні-футбольний майданчик для студентів та викладачів університету](/images/stories/news_2018/10-2018/10-22-08-18/44134966_285176168772137_2032092213357314048_n_result.jpg)
Міні-футбольний майданчик для студентів та викладачів університету
19 жовтня 2018 року біля п’ятиповерхового корпусу ЦДПУ імені В.Винниченка відбулося відкриття міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям.
На церемонії відкриття виступили ректор університету, професор Олег Семенюк та народний депутат України Костянтин Яриніч, за сприяння якого і став дійсністю проект футбольного поля, на якому могли б тренуватися й грати студенти та викладачі ЦДПУ. Власне, одразу це було наочно продемонстровано, адже після урочистого відкриття відбувся матч між студентською та викладацькою командами.