UNIVERSITY NEWS

Скелелази з турклубу ЦДПУ «Мандри» стали чемпіонами України

23-25 лютого 2018 року в містах Дніпро та Кривий Ріг відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів вищих навчальних закладів. У змаганнях взяли участь 59 найсильніших спортсменів із семи регіонів України, які представляли 10 вищих навчальних закладів.

IMG eec1f7ebd963b08b2cde4289b77ec676 V

Кіровоградську область представляла команда туристичного клубу «Мандри» – студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка, у складі: Максим Німеровський, Данило Назаренко, Віктор Пальчиков, Вікторія Олександрова (всі – природничо-географічний факультет) та Роман Постний (факультет фізичного виховання).

Чемпіонат проводився з видів програми швидкість, трудність та багатоборство. Змагання у лазінні на швидкість пройшли в Дніпрі, де команда університету посіла перше командне місце. Потім був переїзд до Кривого Рогу, де відбулися змагання у лазінні на швидкість. Це боулдерінг – серія коротких надважких трас. Тут команда ЦДПУ посіла друге загальнокомандне місце. А у підсумку у багатоборстві наші спортсмени стали чемпіонами України серед вищих навчальних закладів.

0 02 05 f7e235f9579a52bbcbd49666956eddc547e06fd86231ec08c04da33dd6ea3a87 full

Є й особисті здобутки – ІІІ місце серед юнаків посів Максим Німеровський, ІІІ місце серед дівчат виборола Вікторія Александрова.

У наших скелелазів вже було п'яте місце на Універсіаді України в минулому році, друге місце на Чемпіонаті України 2017 року і ось, нарешті, – найвища сходинка!

Призери  нагороджені медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.

Готували спортсменів до змагань тренери Олександр Колотуха та Валентина Русінова.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"