UNIVERSITY NEWS

Відбулася першість ЦДПУ зі скелелазіння

16 грудня вже вшосте відбулася першість ЦДПУ ім. В. Винниченка зі скелелазіння, яку проводив туристичний клуб «Мандри». З цього року змагання зі скелелазіння увійшли до програми студентської спартакіади. Спортивне свято відбувалось на скелелазному стенді, встановленому на факультеті фізичного виховання нашого університету. Більше 30 спортсменів – хлопців та дівчат змагалися на скелелазних трасах на швидкість.

IMG 20171216 100430

В змаганнях взяли участь представники факультетів – природничо-географічного, фізичного виховання, психології та педагогіки, філології і журналістики, факультету іноземних мов.

IMG 20171216 102944

Серед юнаків призові місця розподілилися таким чином: перше місце другий рік поспіль виборов студент ІІ курсу природничо-географічного факультету Троцький Максим (21 група), другим став студент ІІІ курсу природничо-географічного факультету Німеровський Максим (31 група), третє місце виборов студент факультету фізичного виховання Скорохід В'ячеслав (31 група).

IMG 20171216 103208

Перше місце серед дівчат у напруженій боротьбі виборола студентка ІІ курсу природничо-географічного факультету Александрова Вікторія (21 група), друге місце виборола також студентка природничо-географічного факультету Рощик Тетяна (41 група), третє – студентка факультету фізичного виховання Шумейко Катерина (31 група).

IMG 20171216 110824

В командному заліку серед факультетів впевнено переміг природничо-географічний факультет, ІІ місце посів факультет фізичного виховання, на ІІІ місці – команда факультету педагогіки та психології.

IMG 20171216 114728

За підсумками змагань сформована збірна команда нашого університету, яка буде готуватися до участі в Чемпіонаті України зі скелелазіння серед студентів. Двоє наших студентів-географів (Німеровський Максим та Назаренко Данило) є кандидатами у збірну команду України, яка готується до студентського чемпіонату світу в Любляні (Словенія).