UNIVERSITY NEWS

Все життя — танець: студенти педагогічного університету стали призерами Міжнародного турніру з бальних танців

Можливо, правду кажуть: “Танець — це рух, а рух — це життя!”.  Бальний танець для кожного — свій. Незважаючи на те, що бальні танці — мистецтво, яке допомагає виразити почуття мовою тіла, також це і жорсткий спорт, який тренує витривалість та робить тебе сильнішим, адже всі знають: щоб досягти перемоги на турнірах зі спортивно-бальних танців, треба мати не тільки сильну натуру, але й показати результат та точність варіацій на паркеті.

23146302 793178827533260 1647536478 nМи пишаємося, що в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім.В. Винниченка навчаються спортмени, які підкорюють усе нові й нові вершини.

Протягом двох днів, з 27 по 28 жовтня, у Львові проходив Міжнародний турнір з танцювального спорту  "Westukrainian Open", де наші студенти та вихованці Народного ансамблю бального танцю “Конвалія” представляли місто Кропивницький.

23163786 793178307533312 303736823 n

У межах змагань пройшли Кубок України серед ювеналів І (стандарт), Кубок України серед юніорів І (латина), чемпіонат України в програмі "Десять танців", а також Міжнародні турніри "WDSF Open Adult Latin", "WDSF Open Youth Standart", "WDSF Open Youth Latin".

Студент мистецького факультету Іван Суботін та учениця педагогічного ліцею Дар'я Коритько зайняли друге місце, і також Іван  Гончаренко та магістрантка факультету іноземних мов Аліна  Вустілка зайняли четверте місце.

23163909 793178824199927 103953542 n

За перемогу боролися спортсмени з України, Білорусі, Болгарії, Литви, Молдови, Польщі та інших міст.

Вітаємо з новими досягненнями та бажаємо найближчим часом підкорити ще більші вершини.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"