![Відбувся перший етап вакцинації від Covid-19 працівників університету](/images/stories/news_2021/06/0706-16-15/vakc.jpg)
Відбувся перший етап вакцинації від Covid-19 працівників університету
У суботу 5 червня 2021 року з 9:00 до 17:00 у медпункті університету проводилося вакцинування працівників закладу, організоване за підтримки Департаменту охорони здоров`я КОДА. Попередньо на кафедрах були складені списки бажаючих. Щеплення здійснювалося вакциною Pfizer.
Вакцинація другою дозою відбудеться через місяць, напередодні літньої відпустки.