![Представники університету в оновленому складі топонімічної комісії](/images/stories/news_2020/12/30-12-12-59/30084-1200x800-2_result.jpg)
Представники університету в оновленому складі топонімічної комісії
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради затвердив новий склад топонімічної комісії. Відповідне рішення члени виконкому погодили на своєму засіданні 29 грудня 2020 року.
До складу комісії увійшли і представники нашого університету:
КОЗИР Ірина Анатоліївна – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
КОВТЮХ Світлана Леонідівна – кандидат філологічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри української мови Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
ЧОРНИЙ Олександр Васильович – кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії України Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
Нагадаємо, що міська топонімічна комісія працює над впорядкуванням найменувань чи перейменувань об`єктів міського середовища, увічненням пам’яті видатних діячів і подій, встановленням пам’ятних знаків на території обласного центру.