Зі святом, філологи!
![dsc_16061.jpg dsc_16061.jpg](/images/filology/dsc_16061.jpg)
Флешмобом, котрий відбувся 24 травня на площі В. Винниченка, студентська рада факультету філології та журналістики привітала всіх філологів університету з їх професійним святом. Кожен, хто бажав, мав змогу приєднатися до організаторів та взяти участь у створенні символічної літери «Ф» перед стінами рідного факультету.
![dsc_16021.jpg dsc_16021.jpg](/images/filology/dsc_16021.jpg)
![dsc_16041.jpg dsc_16041.jpg](/images/filology/dsc_16041.jpg)
![dsc_16051.jpg dsc_16051.jpg](/images/filology/dsc_16051.jpg)
Саме ця літера нагадала кожному, чому і чим ми маємо пишатися, навчаючись на, без сумнівів, одному з найкращих факультетів університету. Адже філологія це не лише наука про слово, а й покликання, певний піднесений стан душі. А бути філологом означає не тільки багато читати й писати, як би просто не звучала ця правда, а й бути свідомим того, навіщо ми нестимемо це слово іншим.
Катерина Демешко, голова студради факультету