• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Відкриті лекції для студентів Професійна освіта (Цифрові технології)

28 листопада 2023 року (1 пара) відбулася відкрита лекція з дисципліни «Сучасні освітні технології навчання з фаху», яку проводила доктор педагогічних наук, професор Трифонова Олена Михайлівна для студентів спеціальності 015 Професійна освіта (Цифрові технології) другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Завершилось навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів біології, основ здоров’я та екології

Кафедра природничих наук та методик їхнього навчання продовжує забезпечувати роботу курсів підвищення кваліфікації вчителів біології, основ здоров’я та екології. Чергова група завершила навчання за програмою «Інноваційні підходи до вивчення шкільного курсу біології, основ здоров’я та екології» (20.11.2023-24.11.2023).

День якості освіти

У листопаді 2023 року кафедрою математики та цифрових технологій факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка для викладачів та студентів був організований День якості освіти.

Відбулася підсумкова конференція за результатами виробничої практики студентів-математиків освітнього рівня «магістр»

Згідно з навчальним планом факультету математики, природничих наук та технологій студенти ІІ курсу магістратури денної форми навчання спеціальності: 014 Середня освіта (Математика) (група МІЕ22М) у 2023–2024 навчальному році мають проходити виробничу практику з математики в 10–11 класах загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів, коледжів, ліцеїв, гімназій.

Всеукраїнський вебінар для регіональних координаторів НУШ

17 листопада 2023 року відбулася інформаційна онлайн-сесія на підтримку регіональних координаторів/тренерів ОІППО «Нова українська школа: перезавантаження» на тему «Особливості викладання технологій у базовій середній освіті» ініційована МОН України, Командою підтримки відновлення та реформ МОН України.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics